Partneret Tane
 
Markat
 
Shporta
0 cope
 
Me te Shiturat
 
Thuaj Shoqerise
  Tweet about it     Face book sharer     Digg it     Stumble upon     Share on myspace
  BlogThis     Reddit     Bookmark to delicious     Buzz on google     See @ opencart2u
 

Sony Aparat Fotografik 16.2 Megapixel Digital 4 GB memory

Sony Aparat Fotografik 16.2 Megapixel Digital 4 GB memory
Kliko Te Zmadhosh
Cmimi: $250.00
Ne Fuqi: Ne Stok
Model: DSC-H70
Prodhues: Sony
Mesatarja Votimeve: E pa Votuar

 

 

Marrë më pranë subjekteve tuaj me 10x zoom optik. Peisazhet Capture me një prekjePanorama fshij, të marrë 720p HD video, të merrni portrete të përsosur me SmileShutter ose të marrë të gjithë në foton me lente 25mm me kënd të gjerë.


Sony Cyber​​-shot DSC-H70 16MP Digital Camera  Zi / 10x Zoom 3,0 "LCD:
16.1 megapixel rezolutë
Cilësi të shkëlqyera jep foto
Sony 27-370mm lente zmadhimi
Ofron f/3.5  f/8.0 aperture dhe përmban një zmadhim optik 10x
3,0 "TFT LCD ekran
Zgjedhja fokus Enjoy lehtë dhe foto shikimin
MPEG-4 film format file
Regjistro filma  format të cilësisë së lartë  këtë aparat kompakt
Zbulimi Lëvizje
Suppresses turbullira  njerëz dhe subjektet e tjera
Mode Soft Skin
Redukton blemishes dukshme dhe rrudhat
Natyrore Flash
Bilanci i korrigjon ngjyra për të shtëna të gjallë
Teknologjia Smile Shutter
Automatikisht kap një buzëqeshje
TransferJet Teknologji
Lejon ndarjen e lehtë pa tel
Specifikimet Memory Card:

Merr SD / SDHC kartela memorie
1 SD / SDHC Slot


 

Opinioni Juaj Per kete Produkti
Emri Juaj:


Shenimet e Juaja: Shenime: HTML nuk perpunohet!

Votimet: Keq            Mire

Vendos kodin tek kutija me poshte:

Nuk Ekzistojne Imazhe te Tjera Per Kete Produkt .